З 1 жовтня пенсії та оклади козятинських бюджетників знову зростуть

Мінімальна зарплата зросте на 16 гривень, а за первістка додадуть 390

З 1 жовтня соцвиплати, пенсії та оклади козятинських бюджетників знову зростуть. Нинішнє підвищення — вже третє в році (у 2012 році розмір прожиткового мінімуму і пов’язаних з ним соцвиплат збільшувався з 1 січня, 1 липня, ще одне підвищення заплановано на 1 грудня).

Мінімальна зарплата зросте на 16 гривень і становитиме 1118 грн (зараз 1102 грн).

Мінімальна пенсія збільшиться на 12 гривень: якщо раніше вона становила 844 гривні, то тепер зросте до 856 гривень.

Набагато більш відчутні надбавки чекають майбутніх мам і тат. На народження первістка додадуть 390 гривень, і в підсумку сума виплати складе 27 900 гривень (зараз 27 510 гривень).

Тим, хто зважиться народити другу дитину, додадуть ще більше — 780 гривень, і загальна сума виплати буде 55 800 гривень.

За третю і кожну наступну дитину, держава виплатить на 1560 гривень більше — 111 600 гривень.

Відзначимо, що виплати на дитину батькам даються частинами. Спочатку сума в розмірі 10 прожиткових мінімумів для дітей до 6 років. (З 1 жовтня це 930 гривень, то загальна сума буде 9300 гривень). Залишок грошей на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців (по 775 гривень), на другу — 48 місяців (по 968 гривень 75 копійок), на третю і кожну наступну дитину — 72 місяці (по 1420 гривень 83 копійки).

Влада обіцяє, що в 2013 році соцвиплати українцям теж зростатимуть. За проектом бюджету-2013, з 1 січня мінзарплата складе 1176 гривень, а з 1 грудня — 1230 гривень. Мінпенсія в січні зросте до 907 гривень, а в грудні — до 948 гривень. Виплати на народження дитини збільшаться на 9%. За первістка в наступному році батьки отримають 29 800 тисяч гривень, за другу дитину — 59 700 гривень, а за третю і кожну наступну — 119 400 гривень.

Тамара Балаєва, Сегодня

Олександр Онофрійчук розповів на що витратить «виспівані» у Алли Пугачової $50 тисяч

Своєрідним героєм нашого часу став вінничанин Олександр Онофрійчук. Звичайний, на перший погляд, хлопчина ще рік тому грав і співав у нехитро обладнаній самодіяльній студії. Проте після участі в телепроекті “Голос країни-2” його життя перевернулося з ніг на голову, і він став справжнісінькою зіркою. Адже про талант юнака дізналися не лише в Україні, а й за її межами. А тому і запросили взяти участь у фестивалі “Crimea Music Fest — 2012”, переможцем якого він і став.

— Спочатку я побачив в Інтернеті інформацію, що буде проходити такий фестиваль. Він лише вдруге проводиться в Ялті. Потім побачив, що там також є моє прізвище в списку учасників. І буквально десь через декілька годин мені подзвонили організатори. Виявляється, вони вишукували в Інтернеті учасників різних шоу, тож більшість вони обрали самі, лише деякі подавали заявки. Мене з усього списку учасників вибрала Лоліта, аргументувавши це тим, що їй став до вподоби мій тембр голосу і манера виконання. І я дуже вдячний їй за підтримку.

— Розкажи, як проходив фестиваль, які були умови?

— Умови були нормальні. Нас поселили в гарний готель. Графік був не щільний. Основна підготовка була вдома: костюми, фонограми, репетиції. А там лише була одна репетиція вранці, тож ввечері вже потрібно було брати участь у фестивалі. Я виступав на другий день, тому що в перший день співали зірки першої величини, а на другий день- представляли молодих виконавців з України та Росії. Щоправда, які вже десь засвітились: чи-то на якихось шоу, чи хіти власні випустили.

— Кожен учасник сам обирав, що буде виконувати?

— На “Crimea Music Fest — 2012” потрібно було готувати 2 пісні. І в основному, всі співали свої хіти, які вже крутяться на музичних каналах. Я виконував композицію, з якою показали останній мій виступ на проекті «Голос країни»: пісня гурту “Queen “ “Who Wants To Live Forever”. Дуже гарна композиція, мені взагалі дуже подобається творчість цієї команди.. Але підготував ще й іншу — композицію мого гурту “Стронг Тайм”, яка називається “Твоє ім’я”. Але на фестивалі вийшло так, що був один конкурсний день і часу на виконання другої пісні у нас не було.

— Коли виходив на сцену фестивалю, які емоції тебе переповнювали?

— Коли стоїш, і біля тебе проходить Алла Пугачова, Філіп Кіркоров — то таке відчуття, що ти десь не туди попав, як сон. Звичайно, дуже приємно. Потім мене гарно представила Лоліта в інтерв’ю, вона виступала першою, а я після неї. От тоді було боязко. Я відразу згадав виступи на «Голосі країни»: прямий ефір, виступ наживу — це дуже велика відповідальність. Але щойно піднялись куліси і я заспівав декілька речень, відчув публіку і заспокоївся. — З ким із молодих артистів довелося виступати на цій сцені?

— З “Голосу країни” була Іларія і Наталя Гордієнко. Взагалі, нас троє представляло це шоу. Були представники і з «Фабрики зірок»: Еріка, Лои. Приймав участь Денис Повалій. Я не відчував себе гірше за когось. Звичайно, кожен хотів показати себе, як найкращий, і здобути призове місце. Не без цього, але перше моє було завдання — це нормально виступити, тобто відпрацювати добре свій номер. А переміг я завдяки голосуванню тих, хто знаходився у залі.

— Хто на “Crimea Music Fest — 2012” був у твоїй групі підтримки?

— Зі мною була дружина, вона мене підтримувала весь цей час, коли я там знаходився. Вона вже звикла, що я часто виступаю, і вона завжди зі мною. До сцени не ревнує, а от до шанувальниць… Але я думаю, що вона розуміє, що кожна особистість, яка починає свій творчий шлях і добивається якихось цілей, то знаходяться люди, яким подобається їхня творчість і хочуть поспілкуватися, познайомитися. Можливо сфотографуватись, чи автограф, тому вона це все розуміє і до цього відноситься нормально. — “Crimea Music Fest” вже другий рік поспіль організовує Алла Пугачова. Тобі особисто вдалося з нею поспілкуватись?

— Вдалося тільки на сцені. Потім був фуршет після фестивалю. Вона привітала всіх, побажала молодим виконавцям працювати над собою, завжди тримати планку своїх виступів.

— З ким із відомих особистостей ти познайомився на цьому фестивалі?

— Ну, з Олександром Пономарьовим та із Олегом Скрипкою ми разом працювали на “Голосі країни”. А познайомився з Борисом Моїсеєвим. Я з ним на фуршеті сидів за одним столом. Він питав: “Що ти будеш далі робити?”. Я поділився із ним творчими планами, він їх підтримав. А ще він розпитував про Вінницю, питав чи насправді у нас звели неймовірний фонтан.

— Коли ти брав участь у телешоу “Голос країни-2”, то боровся, по суті, за запис, випуск альбому і зйомки відеокліпу. Тепер, коли ти переміг у “Crimea Music Fest — 2012”, виборов нагороду у 50 тисяч доларів, чи плануєш здійснити попередні задуми?

— Звичайно. Зараз для мене настав такий час, що потрібно записати декілька синглів, кліпів, щоб була ротація моїх пісень, щоб кліпи транслювалися по телебаченню. Зараз багато від мене залежить. Хоча продюсера в мене поки що немає, але я не зупиняюсь, йду до своєї мети. В мене життя змінилося кардинально за рік. Треба це все продовжувати.

— Тобі до вподоби така популярність, жити не заважає?

— Звичайно, подобається і приємно, що запрошують на різні виступи, в різні міста. Коли артист відчуває себе потрібним -це найголовніше. Артист харчується оплесками. Якщо його сприймають і люблять, то є наснага творити.

— Кожен учасник сам обирав, що буде виконувати?

— На “Crimea Music Fest — 2012” потрібно було готувати 2 пісні. І в основному, всі співали свої хіти, які вже крутяться на музичних каналах. Я виконував композицію, з якою показали останній мій виступ на проекті «Голос країни»: пісня гурту “Queen “ “Who Wants To Live Forever”. Дуже гарна композиція, мені взагалі дуже подобається творчість цієї команди.. Але підготував ще й іншу — композицію мого гурту “Стронг Тайм”, яка називається “Твоє ім’я”. Але на фестивалі вийшло так, що був один конкурсний день і часу на виконання другої пісні у нас не було.

 

Довідка.

Олександр Онофрійчук народився 3 лютого 1987 року у місті Козятин Вінницької області. В 11 років виграв гран-прі міжнародного співочого конкурсу “Музична парасолька”. Закінчив Козятинську музичну школу та Вінницькій національний аграрний університет (спеціальність “Еколог”). З 2009 року фронт-мен вінницького гурту “Strong time ”. У 2012 році став переможцем альтернативного глядацького голосування телепроекту “Голос країни — 2”.Влітку 2012 року переміг у фестивалі “Crimea Music Fest ”у Ялті.

ВИННИЦА.info

Електричка «Бердичів-Київ» відновила свою роботу

Це значить, що найменш захищені верстви населення – студенти і пенсіонери отримали дешевий і зручний вид транспорту, це значить, що селяни і фермери з навколишніх сіл зможуть возити свою сільгосппродукцію на ринки Києва і вигідно її продавати, це значить, що працездатні жителі міста зможуть знайти високооплачувану роботу у Києві і працювати, годувати і вдягати свої сім’ї. Тисячам людей зроблено крок на зустріч до покращення їх добробуту.

Та цьому передувала робота одного з кандидатів у народні депутати. На кожній зустрічі із виборцями люди просили його посприяти у відновленні рейсів електропоїздів «Бердичів-Київ» та «Козятин-Шепетівка» із зупинкою у м.Бердичеві. Були зібрані тисячі підписів людей. І спільно з кандидатом у нардепи Святославом Піскуном люди домоглися свого. 3а цим стоїть 220 тисяч людей, які просили відновити електричку «Бердичів-Київ».

Бердичівлянин Микола Устенко щасливий від того, що цей жах із пересадками і чеканням закінчився.

«Це вже давно треба було зробити, бо люди були незадоволені. Ми добиралися із Києва із 6 ранку до 11 ночі. А зараз дякуємо Піскуну, що повернув нам електричку, хай йому Бог дає здоров’я», — каже пан Микола.

Бердичівлянка Вікторія Ісаєва теж не може стримати радості

« Їздять і на роботу і на навчання, електричка — це потрібна річ, а з пересадкою в Козятині це дуже важко було. Ми дуже раді, що є така можливість добиратися людям не вранці а хто потребує і ввечері може доїхати, дуже зручний час і те, що вона пряма, це дуже добре», — каже жінка.

«Це визначна подія для м.Бердичева, тепер люди мають можливість краще фінансово вирішувати свої проблеми. Це дасть можливість населенню добиратися до міста Києва і перш за все студентам, бо вони мають завчасно добиратися, щоб з понеділка приступити до навчання. У нас депутати обіцяють,а обіцяного три роки треба чекати. А тут сказано і зроблено. Він наш земляк, а хто про Бердичів подбає, як не наші земляки?», — не стримує емоцій жителька Бердичева Валентина Шевчук.

http://www.zhitomir.info

На Вінниччині за добу потяги на смерть збили двох людей

У Вінницькій області протягом 27 вересня потяги на смерть збили двох людей. Про це повідомляє прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області.

За повідомленням, 27 вересня близько 18-ї години поблизу залізничної станції села Сальник у Калинівському районі потяг збив 72-річну вінничанку. Стало відомо, що літня жінка вирішила перетнути залізничне полотно, однак потрапила під швидкий потяг, сполученням Одеса – Київ, який рухався в напрямку столиці. В результаті потерпіла від отриманих травм загинула на місці пригоди. Рух потяга був призупинений на 10 хвилин, потяг сполученням Вінниця – Хмельницький був затриманий на перегоні в районі станції Сосонка Вінницького району на 16 хвилин.

Цього ж дня, о 21:15 надійшло повідомлення, що у Вінниці, неподалік вулиці Бучми вантажний потяг, який рухався зі станції Жмеринка в бік станції Козятин, збив 37-річного чоловіка. Людина від отриманих травм загинула на місці. Зі слів машиніста, загиблий стояв на залізничній колії, обернувшись спиною до локомотива, і на сигнали не реагував. Потерпілий проживав у селі Лука-Мелешківська Вінницького району. Рух потягів на цій ділянці колії не припинявся.

Обставини обох смертельних випадків з’ясовують правоохоронці.

 

постiйна адреса статтi: http://health.unian.net/ukr/detail/238984

Аморальний фронт в козятинській «Ріа»

«Козятинчанка Ірина кинулася під поїзд» — назва статті фронтової сторінки газети «Ріа-Козятин» від 20 вересня 2012 року. Автор Артем Фляжніков, вінницький журналіст, який наразі працює в козятинській газеті. Ви читали той номер? Вибачте, то неважливо, тому перепитаю точніше: ви читали ту СТАТТЮ на фронті газети? А ще скажіть мені, чи бачили ви те фото, на якому зображена жінка, що лежить на коліях з відрубленою головою? Я бачила.

Я живу зараз у Львові, «Ріа-Козятин» перестала читати набагато раніше, ніж поїхала з міста. Певний час була дописувачем газети. Колись пишалась цим, бо втілювала свою мрію друкуватись. Тепер змінила думку. Мені неймовірно соромно за свою газету (свою — бо рідну, козятинську), за ті статті, які зараз там публікуються, і людей, які дозволяють собі там друкуватись. Мені шкода читачів, які незрозуміло чому продовжують купувати цю беззмістовну газету за 2 з половиною гривні. Що ж це, до вас звертаюсь, читачі? Хіба не ви купуєте в магазині її, пролистуєте, не бачите жодного цікавого заголовка і перекидаєте на останню сторінку, аби прочитати гороскоп? Невже це те, чого ви чекаєте кожного четверга від газети міста — гороскоп?

Ще мені «сподобалась» ця цікава зміна мови в газеті, яка нещодавно так гарно практикувалась. Знову ж таки на фронті — і на тобі: російська! Для чого? Чи у нас інтернаціональна преса в Козятині з’явилась?

Тепер найголовніше. Мені приємно, що мої знайомі, пам’ятаючи, що я дописувала в Ріа, вважають за потрібне і цікаве для мене повідомляти всілякі новини газети. Але мені неприємно чути дзвінки від друзів о пів на дванадцятій ночі четверга з обуреннями «ЩО вони розміщають на фронт?!». А що мені відповісти, коли, бачачи на першій сторінці, на обличчі номеру (!), фото з жінкою без голови, у мене віднімає мову?

Зараз я знову у Львові, сьогодні зустрічалася з викладачем курсу Організації роботи редакції та праці журналіста Ярославом Мельником, якому показала «сенсаційний» номер «Ріа-Козятин».

— Що сказати, це — жовта преса, — висловився Ярослав Євдокимович. — По-перше, як називається газета? Чому та нещасна назва на кілька букв ледь видна мені в окулярах? Газета повинна мати чітку і видну неозброєним оком назву, щоб одразу позиціонувати себе, як серйозне ЗМІ. Це раз. Два: ніколи не можна розміщувати на фронті подібних фото, хай яка б аварія не сталася. Ніхто ще не відміняв моральну етику журналіста та відповідальність.

Газету він попросив залишити собі. Ви не знаходите прикрим той факт, що старший викладач кафедри журналістики хоче використовувати номер, зокрема статтю про самогубство як приклад непрофесійності журналістської праці? Мені неприємно, тепер мені по-справжньому соромно за «Ріа-Козятин».

Студентка факультету журналістики НУ «Львівська Політехніка» Інна Ситніцька

Ко3ятинські міліціонери отримуватимуть зарплату не менше ніж 1,8 тис. грн

Підвищити грошове забезпечення рядовим міліціонерам з 1 вересня — таке рішення міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, який ще 14 серпня підписав відповідні Методичні рекомендації щодо підвищення заробітної плати своїм підлеглим. Тепер їх дохід в місяць складе не менше 1800 гривень на місяць. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомили в прес-службі правоохоронного відомства.

«Головною метою турботи керівництва МВС полягає, передусім, в посиленні соціального захисту осіб рядового і керівного складу внутрішніх справ», — йдеться в повідомленні.

Представники міліцейських мас-медіа також відзначають, що чергове підвищення грошового забезпечення співробітникам міліції стало можливим завдяки перерозподілу асигнувань, які раніше передбачалися на виплату грошової допомоги правоохоронцям при звільненні на пенсію.

Як раніше повідомляв УНН, останнє підвищення зарплати співробітникам міліції нижчої ланки проводилося 1 лютого цього року. Тоді дохід рядового міліціонера становив усього 1600 гривень на місяць.

УНН

48 авіабомб знайшов мешканець Козятинщини

У Вінницькій обл. 18 вересня, встановлюючи паркан на власному подвір’ї, житель села Жежелів Козятинського району викопав 5 підозрілих предметів. Про знахідку він одразу ж повідомив місцевих рятувальників. На місце події негайно прибули піротехніки МНС. Вони ідентифікували предмети як 48 авіаційних бомби часів Другої світової війни, котрі були знищені. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Того ж дня аналогічний випадок стався у селі Гущинці Калинівського району: місцевий житель, обробляючи власний город, знайшов авіабомбу часів війни. Загалом, з початку року в області виявлено та знешкоджено 1644 боєприпаси часів Другої світової війни.

РБК-Украина

БАЙК-шоу у Козятині

У минулу суботу в Козятині було байк-шоу, присвячене Дням польської культури в нашому місті. Більше як півсотні польських байкерів показували майстер-клас козятинцям.

 

 

 

 

 

19-річна козятинчанка мало не вбилася на Шкоді

Вчора на трасі між Козятином та комсомольським перехрестям проїжджаючі мимо могли бачити дві понівечені Шкоди. Виявилось, що у одній із них за кермом була 19-тирічна козятинчанка, яка у результаті ДТП досить серйозно постраждала.

Отже, 16 вересня о 16.00 год. біля с. Пляхова водій автомобіля «Шкода-Октавія» Г., 1993 р.н., робітниця ст. Бердичів, жителька м. Козятин, не впоралася з керуванням, виїхала на смугу зустрічного руху та скоїла зіткнення з автомобілем «Шкода-Октавія» під керуванням Ї., 1983 р.н., жителя м. Київ.

Внаслідок ДТП  дівчина із тілесними ушкодженнями у вигляді струсу головного мозку, закритої черепно-мозкової травми та перелому правого плеча госпіталізована в ЦРЛ. Автомобілі поміщено на арештмайданчик.

За інфо ДАІ у Вінницькій обл.

Расследование по делу «казатинского доктора Пи» вышло на финиш

Андрею Слюсарчуку в сентябре предъявят обвинения Расследование по громкому делу скандального «доктора Пи» — Андрея Слюсарчука — вышло на финиш. Напомним, обладатель якобы феномальной памяти Слюсарчук подозревается в незаконном врачевании, повлекшем смерть пациента. МВД планирует закончить следствие в сентябре, после чего материалы будут отданы на ознакомление его фигуранту, а затем уйдут в суд. Об этом «Сегодня» сказал начальник Главного следственного управления МВД Василий Фаринник.

«Возможно, он будет затягивать ознакомление, пока ему не ограничат этот срок. В уголовном деле, которое расследуется по нескольким статьям, — 11 эпизодов», — уточнил Фаринник. Как утверждают наши источники в МВД, окончательной формулировки обвинения Слюсарчуку в материалах дела еще нет.

«Он будет привлечен по ряду статей. Например, по «Незаконной врачебной деятельности», возможно, по «Мошенничеству», «Подделке документов» и «Умышленному тяжкому телесному повреждению, повлекшему смерть потерпевшего» (максимум по этой статье —10 лет тюрьмы. — Авт.), — сообщили нам в ведомстве.

— На все это Слюсарчук реагирует одинаково — истерикой. Утверждает что он лекарь. Кстати, следователь, который с ним работает, сначала считал, что Слюсарчук подвергнет его экстрасенсорным атакам, но этого не произошло».

Адвокат Слюсарчука Наталия Романык говорит, что в расследовании очень много фальсификаций. «В том, что ему инкриминируют, — его вины нет. Ни по одной статье».

Источник